درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

فعالیت هنری نیل آرت دیزاین از آذر ۱۳۹۷ آغاز شد و در همه حال سعی کردیم در هر مسیری که هستیم رضایت مشتریان عزیز الویت کار ما باشد،امیدواریم که در کنار شما مسیرمان هموارتر شود.گروه هنری نیل آرت دیزاین فعالیت هنری خود را با فروش تابلو های آسمان از منابع معتبر نجومی آغاز کرده و در حال حاضر فروشنده تابلو های هنری و سفارشی مناسب هدیه برای مناسبت های مختلف است.

فعالیت هنری نیل آرت دیزاین از 14 آذر ۱۳۹۷ آغاز شد و در همه حال سعی کردیم در هر مسیری که هستیم رضایت مشتریان عزیز الویت کار ما باشد،امیدواریم که در کنار شما مسیرمان هموارتر شود.

گروه هنری نیل آرت دیزاین فعالیت هنری خود را با فروش تابلو های آسمان از منابع معتبر نجومی آغاز کرده و در حال حاضر فروشنده تابلو های هنری و سفارشی مناسب هدیه برای مناسبت های مختلف است.

هدف ما در این مجموعه ایجاد لحظات خاطره انگیز برای شما و عزیزان شماست،امید داریم که با ادامه این مسیر و افزایش روز افزون کیفیت بهترین لحظات خوش را برای شما رقم بزنیم.

هدیه دادن اصالت مهربانیست که آن را حفظ میکنیم و هر روز تلاش میکنیم با بهانه هایی هر چند کوچک قلب عزیزانتان را شاد کنیم،ما نیز در این راه در کنار شما خواهیم بود.

از ابتدای کار پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما بوده ایم برای انتقاد و پیشنهاد مستقیم به مدیریت از طریق ایمیل زیر پاسخگوی شما هستم.

N i l a r t d e s i g n . c o m @ g m a i l . c o m

مدیریت : نیلوفر رمضان زاده _ پاییز 1397

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفت و گو با ما پیام دهید.